Gmina Ostrów Wielkopolski

Aktualności

Znajdujesz się w: Aktualności Archiwum
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Aktualności - XXVII MISTRZOSTWA WSI ŁĄKOCINY W TENISIE STOŁOWYM”

Zabezpieczenie przed robotami. Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

Pola oznaczone * są wymagane.

XXVII MISTRZOSTWA WSI ŁĄKOCINY W TENISIE STOŁOWYM

Aktualności

2022-03-21

W roku 2021 nie udało się zorganizować tradycyjnego turnieju tenisa stołowego, który od wielu lat odbywa się w Łąkocinach przed świętami Bożego Narodzenia. Z powodu pandemii zawody zostały przełożone i przeprowadzone 18 marca 2022 r.

27. edycja turnieju w Łąkocinach po raz drugi została zorganizowana w sali szkoły podstawowej. Tradycyjny turniej tym razem skierowany był do najmłodszych. W turnieju udział wzięło 21 uczniów Szkoły Podstawowej w Łąkocinach.

Turniej przeprowadzono w czterech kategoriach. W kategorii dziewcząt z klas Vi i młodszych zwyciężyła Aleksandra Biniek. W starszej kategorii dziewcząt z klas VII-VIII wygrała Katarzyna Nowicka. W kategorii chłopców klas Vi i młodszych zwyciężył Filip Rynowiecki, a w starszej kategorii tryumfował Wiktor Nowicki.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki ufundowane przez organizatorów. Puchary, dyplomy oraz upominki wręczali pomysłodawca i główny organizator imprezy Rafał Szubert oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Łąkocinach, Danuta Walisiak. Sędzią głównym imprezy był Sławomir Glaser, prezes Okręgowego Związku Tenis Stołowego „Południowa Wielkopolska”.

Organizację imprezy wsparli: Gmina Ostrów Wielkopolski, Gminne Zrzeszenie LZS w Ostrowie Wielkopolskim, AMS Puchary Szkudlarz z Ostrowa Wielkopolskiego oraz Sklep Spożywczy Łukasza Junyszka. Specjalne podziękowania organizatorzy kierują do dyrekcji Szkoły Podstawowej w Łąkocinach za użyczenie obiektu.

Tekst i zdjęcia: Organizator