Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Strona startowa
Znajdujesz się w:
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
20 grudnia 2014
pn wt śr czw pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
imieniny
Bogumiły, Dominika, Zefiryna
Sonda
Jak oceniasz nowy system gospodarowania odpadami w Gminie Ostrów Wielkopolski?
a) zmieniło się na lepsze
wynik 83,18%
b) zmieniło się na gorsze
wynik 12,54%
c) nic się nie zmieniło
wynik 4,28%
Łączna ilość głosów: 327
Pytanie do... - lista
 

Pytanie zadane dnia 2013-11-07, przez MK
Proszę o umieszczenie uchwały ˝Nr XL/329/2013 z dnia 29 października 2013 r.
w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla farmy wiatrowej w obrębie geodezyjnym Sadowie w gminie Ostrów Wielkopolski.˝ na stronie internetowej urzędu. Wszystkie inne uchwały mają podpięte pliki pdf z treścią uchwały a jedynie TA uchwała nie. Z czego wynika brak publikacji treści tej uchwały?
 
Dzień dobry, podczas wprowadzania w programie wystąpił błąd, problem został naprawiony i uchwała jest już widoczna.

Pozdrawiam
Piotr Kuroszczyk
 
 
Pytanie zadane dnia 2013-11-07, przez MIESZKANIEC MICHAŁKOWA
DZIĘŃ DOBRY
PANIE WÓJCIE A CO Z TĄ SPRAWĄ AUTOBUSU O KTÓREJ JUŻ WCZEŚNIEJ ROZMAWIALIŚMY ,CHODZI O POŁĄCZENIE DLA DZIEDZI Z MICHAŁKOWA DO LEWKOWA?MÓWIŁ PAN COŚ O TYM ŻE BEDZIE PAN ROZMAWIAŁ Z DYREKCJĄ MZK
JAK NA CHWILE OBECNĄ WYGLĄDA TA SPRAWA?
 
Dzień dobry, w powyższej sprawie ciągle prowadzone są rozmowy na dzień dzisiejszy nie można określić terminu ich zakończenia oraz ich wyniku.

Pozdrawiam
Piotr Kuroszczyk
 
 
Pytanie zadane dnia 2013-10-31, przez Marcin Kujawa
Witam Panie Wójcie.
Na zebraniu gminnym Zacharzewa była mowa o wyrównaniu ulicy Leśnej od wjazdu z ul. Cegłowej.
Mija już sporo czasu od tego momentu a dziury jakie były takie są......sorry, są coraz większe!!!
Kiedy możemy się spodziewać wyrównania ulicy???
Pozdrawiam
 
Witam Panie Marcinie, wyżej wymieniona ulica w bieżącym roku była już 3-krotnie równana. W miesiącu listopadzie będzie budowane oświetlenie uliczne i po wykonaniu tej inwestycji droga zostanie ponownie wyrównana i uwałowana.
Pozdrawiam
Piotr Kuroszczyk
 
 
Pytanie zadane dnia 2013-10-30, przez mieszkańcy Michałkowa
Dzień Dobry. Chodzą pogłoski że będzie autobus jadący przez Michałków do Lewkowa z firmy MZK.
Chielibysmy się upewnic czy to jest prawda.
 
Dzień dobry, w powyższej sprawie prowadzone są rozmowy na dzień dzisiejszy nie można określić terminu ich zakończenia oraz ich wyniku.
Pozdrawiam
Piotr Kuroszczyk
 
 
Pytanie zadane dnia 2013-10-29, przez MICHAŁ LESIEIWCZ
W sprawie latarni na ul. Rajskiej. Na spotkaniu sołeckim mowa była o całej Rajskiej. Nie ukrywam że właśnie min. dlatego wprowadzamy sie z żoną i dziecmi na zime a nie czekaliśmy do wiosny. To kiedy część od ul.Lamkowej? Nas tu też lada chwila bedzie mieszkać dużo.
 
Witam Panie Michale, budowa oświetlenia ul. Rajskiej została zaplanowana i przygotowana a więc i sporządzona dokumentacja w okresie gdy Gmina Ostrów Wielkopolski była właścicielem części gruntów ul. Rajskiej i tylko ten odcinek został zaplanowany i wydzielone środki na realizację. W późniejszym czasie została uregulowana własność pozostałej części ulicy jednakże nie ma na pozostałą część sporządzonej dokumentacji jak i zaplanowanych środków finansowych. Budowa dalszej części oświetlenia ulicy Rajskiej zależy od możliwości finansowych gminy i w tej sprawie zadecydują radni uchwalając budżet na 2014 r.
Pozdrawiam
Piotr Kuroszczyk
 
 
Pytanie zadane dnia 2013-10-29, przez Tomasz M.
Witam ponownie kontynuując wątek.

Z całym szacunkiem Panie Wójcie - ale pytałem o część od strony Lamkowej, a nie Cegłowej.
Panie Wójcie - na zebraniu wiejskim w Zacharzewie na początku br nie wypominał Pan o podziale ul. Rajskiej na część nabytą kiedyś tam i część nabytą później przy okazji zapewnień o budowie latarni w sierpniu 2013 r.

W takim razie co z pozostałą częścią ulicy Rajskiej od strony ul. Lamkowej - kiedy tam staną latarnie?

pozdrawiam
 
Witam, na budowę oświetlenia na ul. Rajskiej sporządzono dokumentację oraz zaplanowano środki w chwili gdy Gmina Ostrów Wielkopolski była właścicielem tylko części gruntów ul. Rajskiej (od ul. Cegłowej) i tylko ten odcinek zostanie zrealizowany w tym roku.
Budowa dalszej części oświetlenia ulicy Rajskiej (od ulicy Lamkowej) zależy od możliwości finansowych gminy i w tej sprawie zadecydują radni uchwalając budżet na 2014 r.
Pozdrawiam
Piotr Kuroszczyk
 
 
Pytanie zadane dnia 2013-10-27, przez Tomasz Mądrzak
Dzień dobry Panu.
Przyłączam się do pytania P. Lesiewicza dot. oświetlenia na ul. Rajskiej w Zacharzewie. Przetarg obejmuje 676m ulicy Rajskiej i 8 lamp. Cała Rajska ma 1,4 km.
Proszę podać na jakim odcinku mają te lampy stanąć. Proszę podać ile lamp stanie na odcinku od ul. Lamkowej do końca zabudowań, czyli np. do działki 43/44 - chodzi mi o odcinek gdzie była droga naprawiana tłuczniem w tym roku.
W dokumentacji załączonej do ogłoszenia przetargowego nie widać gdzie te lampy mają stanąć, w przeciwieństwie do ul. Lamkowej gdzie widać to na mapkach dość wyraźnie (pomijając fakt, że do góry nogami)
Pozdrawiam
 
Witam Panie Tomku, tak zgadza się nowe oświetlenie powstanie na odcinku 676 m tj. od ulicy Cegłowej do działki Nr 43/44. W sumie zamontowanych zostanie 8 lamp.
Pozdrawiam
Piotr Kuroszczyk
 
 
Pytanie zadane dnia 2013-10-25, przez MICHAL LESIEIWCZ
WITAM PANA
DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ NA TEMAT UL.RAJSKIEJ ALE MAM PYTANIE - KTORA CZESC ULICY BEDZIE OSWIETLONA. PRZETARG JEST NA 670M A CALA RAJSKA MA 1400M. CZY LAMPY BEDA STAWIANE OD UL.CEGLOWEJ CZY OD UL.LAMKOWEJ. DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ.
 
Witam, część która była własnością Gminy w czasie projektowania czyli od ulicy Cegłowej. Pozdrawiam Piotr Kuroszczyk
 
 
Pytanie zadane dnia 2013-10-24, przez MICHAL LESIEIWCZ
WITAM. MAM PYTANIE W STAŁEJ SPRAWIE CZYLI LATARNIE NA UL.RAJSKIEJ. CZY W TEJ SPRAWIE COS SIE DZIEJE? I CZY LATARNIE (OBIECANE DO KONCA ROKU) BEDA NA CAŁEJ RAJSKIEJ? MICHAL LESIEWICZ
 
Witam Panie Michale
Tak, przetarg został ogłoszony (informację o przetargu znajdzie Pan na naszej stronie internetowej www.ostrowwielkopolski.pl). Otwarcie ofert odbędzie się w dniu 6 listopada 2013 r. natomiast zakończenie inwestycji przewidywane jest do dnia 15 grudnia br.

Pozdrawiam
Piotr Kuroszczyk
 
 
Pytanie zadane dnia 2013-10-19, przez ULICA PIASKOWA CZEKANÓW
DZIEŃ DOBRY JA BEDE DALEJ DRAZYC TEMAT ULICY PIASKOWEJ W CZEKANOWIE PISAŁ PAN ZE JEST TO DROGA TŁUCZNIOWA A TO NIESTETY JAST NIE PRAWDA .PO ZROBIENIU KANALIZACJI TO TAM JEST SAM PIASEK NA KTÓRYM JEST DZIURA NA DZIURZE
MAM PYTANIE CZY LUDZIE MAJA PRZYCHODZIC Z RACHUNKAMI ZA NAPRAWE AUT BO JUZ SIE NIE DA JEŹDZIC TA DROGA BEZ USZKODZEŃ SAMOCHODÓW
POZDRAWIAM
 
Dzień dobry, droga zostanie wyrównana przy okazji prac na ul. Środkowej (początek listopada).

Pozdrawiam
Piotr Kuroszczyk
 
 
Pytanie zadane dnia 2013-10-16, przez Anna Dziedzic
Szanowny Panie Wójcie,

Zwracam się z prośbą o pomoc w szerzeniu ważnych informacji. Organizacja RT Tax Polska jest zaangażowana w tematykę zwrotu podatku dla osób pracujących za granicą. Nasi rodacy pracują na całym świecie, ale spostrzegliśmy, że w Polsce świadomość i wiedza odnośnie dbania o swoje finanse jest wciąż niska, co jest spowodowane niewielką ilością informacji na ten temat.

Obliczyliśmy, że około 35% wszystkich obywateli Polski, którzy pracowali za granicą, nigdy nie wnioskowało o zwrot podatku.

Oferujemy bezpłatne informacje oraz porady odnośnie zwrotu podatku dla osób, które pracowały za granicami Polski. Większość z nas nie wie, że można uzyskać część lub nawet całość zapłaconych podatków z powrotem. Średnia kwota do zwrotu wynosi około 2290 zł.

Naszym celem jest okazanie zainteresowania każdej osobie, która potrzebuje pomocy w zakresie zwrotu podatku z zagranicy.
Wszystkie zainteresowane osoby mogą się z nami skontaktować w dogodny sposób, m.in.:
- Telefonicznie
- Drogą mailową
- Poprzez komunikatory takie jak: Skype oraz chat.

Czy byliby Państwo zainteresowani publikacją artykułu o tematyce podatków z zagranicy na stronie internetowej Gminy oraz wywieszeniem plakatu w formacie A4 na tablicy informacyjnej?
Nasze artykuły mają charakter informacyjny – wyjaśniamy takie zagadnienia jak:
- Co to jest zwrot podatku
- Kto może się o niego ubiegać
- Spis dokumentów niezbędnych do rozliczenia

Dziękuję za okazanie zainteresowania.

Z poważaniem,

Anna Dziedzic
Reprezentant RT Tax
 
Witam uprzejmie informuje że wyrażam zgodę na zamieszczenie artykułu o tematyce podatków z zagranicy na stronie internetowej gminy oraz na tablicy ogłoszeń w urzędzie gminy. Wszystkie informacji które mają być opublikowane proszę przesyłać na adres kancelaria@ostrowwielkopolski.pl.

Z poważaniem
Piotr Kuroszczyk
 
 
Pytanie zadane dnia 2013-10-13, przez Marcin
Szanowny Panie Wójcie!

Mam pytanie odnośnie ulicy Leśnej w Gorzycach Wielkich. Kiedy nastąpi utwardzenie dalszej jej części (tego odcinka który został uszkodzony podczas budowy kanalizacji 2 lata temu) nie został jeszcze utwardzony odcinek od posesji nr 1 do nr 2. Bardzo proszę o kontynuację utwardzania rozpoczętą rok temu póki jeszcze mamy ładna pogodę. Pan Hadryś na zebraniu wiejskim obiecał utwardzenie ale minęło już trochę czasu i nic się nie dzieje, szkoda marnować sprzyjającej pogody. Gdy przyjdą jesienne deszcze, a później śniegi trudno ten odcinek przejechać nawet pojazdem terenowym.

z wyrazami szacunku
Marcin Kowalik
 
Dzień dobry Panie Marcinie, zgodnie z obietnicą droga będzie wykonana jeszcze w tym roku.

Pozdrawiam
Piotr Kuroszczyk
 
 
Pytanie zadane dnia 2013-10-10, przez Wiesław K.
Panie Wójcie, przepraszam ale mam wrażenie, że moje pytanie dotyczące oczyszczenia rowu nie zostało zrozumiane.

Z odpowiedzi Pańskiej wynika, że firma która będzie kładła dalszą część nawierzchni będzie przy okazji poprawiać wcześniej założony odcinek - to bardzo dobrze.

Jednak moje pytanie dotyczyło rowu po lewej stronie tejże drogi. Chodziło mi o to czy jest szansa na jego oczyszczenie i pogłębienie.

Poniżej wklejam treść mojego poprzedniego pytania.
W.Kaczmarek

Pytanie zadane dnia 2013-09-30, przez Wiesław K.
Uprzejmie dziękuję Panie Wójcie za odpowiedź dotyczącą budowy nawierzchni drogi w stronę lasu we wsi Sadowie. Kolejne pytanie również dotyczy tejże drogi a szczególności rowu biegnącego przy niej po lewej stronie jadąc w stronę lasu. Rów ten od dawna przestał spełniać swoja funkcję ponieważ jest zarośnięty a przede wszystkim zanieczyszczony ziemią jaką woda spłukuje z drogi. Pełni on dość ważną rolę melioracyjną gdyż spływa nim spora ilość wody z położonej wyżej wioski. W dolnej części drogi poziom tegoż rowu zrównał się z poziomem drogi i spływająca woda zalewa uprawy mających tam pola rolników.
Podczas ulewy woda deszczowa zamiast płynąć rowem, płynie środkiem drogi i po założeniu nowej nawierzchni, będzie ona podmywana co szybko doprowadzi do obrywania się krawędzi drogi.
Proszę o odpowiedź, czy jest szansa aby rów ten został udrożniony.
Chętnie wysłał bym Panu dokumentację fotograficzną, lecz portal nie daje możliwości przesyłania załączników.
Pozdrawiam.

Witam Panie Wiesławie, w czasie budowy drogi asfaltowej będą zlecone prace związane z poprawą stanu nawierzchni dalszej części drogi.
Pozdrawiam
Piotr Kuroszczyk
 
Witam Panie Wiesławie, stan rowów i drogi jest nam znany. Jak Pan zauważył rowy są zaniedbane. Przy budowie drogi będzie zrobione jej odwodnienie aby droga nie była podmywana. W dalszej części (za asfaltem) droga zostanie odpowiednio wyprofilowana, tak by nie była zalewana. Dokładny zakres koniecznych prac będzie znany dopiero w czasie budowy.
Pozdrawiam
Piotr Kuroszczyk
 
 
Pytanie zadane dnia 2013-10-05, przez Magda
Szanowny Panie Wójcie!

Proszę o odpowiedź na pytania:
1. jak często jest aktualizowana e-mapa gminy, która znajduje się na stronie urzędu (obecnie nie zgadzają się chociażby numery niektórych działek - podział zrobiony przed 2010r.)
2. kiedy powstanie bezpieczny odcinek drogi dla niezmotoryzowanych, chcących przemieścić się z ul. Poznańskiej do Franklinowa?
3. czy przy trasie we Franklinowie powstanie C_I_Ą_G pieszo-rowerowy, np. po zasypaniu głębokich rowów wzdłuż drogi?

Z poważaniem
Mieszkanka Gminy Ostrów
 
Witam Panią, dziękuję za przekazanie informacji o zaistniałych błędach. System informacji przestrzennej Gminy Ostrów Wielkopolski (e-mapa) jest mapą poglądową do celów informacyjnych (numery nieruchomości, ulice). Została stworzona dwa miesiące temu i jest w trakcie aktualizacji. Mapy szczegółowe z podziałem na działki prowadzi Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim. Dostępne są one na stronie powiatu.
Gmina w miarę swoich możliwości finansowych wspiera budowę chodników i ciągów pieszo- rowerowych. Jednak inwestorem wiodącym zawsze jest właściciel drogi. Obecnie wspieramy budowę chodnika przy drodze krajowej w Lamkach, przy drodze wojewódzkiej w Topoli Małej i drodze powiatowej w Gorzycach Wielkich. Pragnę jednak nadmienić, iż granica gminy i miasta przebiega wzdłuż toru kolejowego usytuowanego bliżej zabudowy wsi Franklinów. Tak więc na terenie gminy istnieje chodnik prawie do granicy z miastem.
Pozdrawiam
Piotr Kuroszczyk

 
 
Pytanie zadane dnia 2013-10-04, przez OJCIEC GIMNAZJALISTÓW
DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDŹ. PANIE WÓJCIE JA NIE PYTAŁEM SIĘ PANA CO MÓWIĄ PARAGRAFY I USTAWY ALE OTO CO PAN JAKO WÓJT I GMINA MOŻE NAM ZAOFEROWAĆ I POMÓC. W KOŃCU PO TO WAS WYBRALIŚMY ! ŻEBYŚCIE POMAGALI NAM W REALNYCH PROBLEMACH. PRZYPOMNĘ ŻE MY JAKO RODZICE JESTEŚMY W STANIE DOPŁACAĆ DO AUTOBUSU, NAWET JEŚLI BĘDZIE TO AUTOBUS TYPOWO LINIOWY NA TRASIE MICHAŁKÓW - LEWKÓW - OSTRÓW? A MOŻE JAKIŚ CHODNIK CZY ŚCIEŻKA ROWEROWA ?
 
Witam Pana, droga z Michałkowa do Lewkowa wzdłuż lotniska jest drogą powiatową i realizacja budowy chodnika jest zadaniem własnym samorządu powiatowego ze środków budżetu powiatu. W przypadku realizacji ww. zadania Gmina może wesprzeć finansowo powiat w realizacji zadania. Gmina nie dysponuje własną firmą realizującą zadanie transportu publicznego, jednakże podejmiemy rozmowy z Miejskim Zakładem Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim w celu określenia możliwości realizacji funkcjonowania linii autobusowej w ramach której mógłby byś realizowany dowóz osób z Michałkowa do Lewkowa. O wynikach podjętych rozmów zostanie poinformowany sołtys wsi Lewków i rada sołecka sołectwa Lewków w której pracach uczestniczą mieszkańcy Michałkowa.
Pozdrawiam
Piotr Kuroszczyk
 
 
Pytanie zadane dnia 2013-10-03, przez OJCIEC GIMNAZJALISTÓW
DZIEŃ DOBRY MAM PYTANIE JAKO OJCIEC DWÓJKI Z MICHAŁKOWA DZIECI UCZĄCYCH SIĘ W GIMNAZJUM W LEWKOWIE.DLACZEGO NIEMA ZAPEWNIONEGO ŻADNEGO DOJAZDU DO GIMNAZJUM ? NA CHWILE OBECNĄ Z MICHAŁKOWA DOJEŻDŻA OKOŁO 15 DZIECI !DROGA MIĘDZY MICHAŁKOWEM A LEWKOWEM STAJE SIĘ CORAZ BARDZIEJ RUCHLIWSZA TO RAZ DZIECI CZY TO ZIMA ŚNIEG ,DESZCZ MUSZĄ DOJECHAĆ.MY JAKO RODZICE JESTEŚMY WSTANIE DOPŁACAĆ NAWET DO AUTOBUSU!!I OBY.. I OBY ..NIE MUSIAŁO DOJŚĆ DO JAKIEJŚ TRAGEDI NA DRODZE ŻEBY SIĘ DOPIERO W TEDY ZNALAZŁY I PIENIĄDZE I TROCHE CHĘCI!! MYŚLĘ ŻE WÓJT POWAŻNIE POTRAKTUJE MOJĘ PYTANIE I NASZ PROBLEM I PRZEDE WSZYSTKIM DZIECI Z MICHAŁKOWA.DZIĘKUJE I CZEKAM NA ODPOWIEDŻ
 
Dzień Dobry, zgodnie z art. 17 ust. 2 ustawy o systemie oświaty /Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572 z późn. zm./ Gmina jest zobowiązana do zapewnienia bezpłatnego transportu albo zwrotu kosztów przejazdu, jeżeli droga dziecka do szkoły przekracza 3 km w przypadku uczniów klas I-IV szkół podstawowych, a w przypadku uczniów klas V-VI szkoły podstawowej lub uczniów gimnazjum gdy droga przekracza 4 km.

Pozdrawiam
Piotr Kuroszczyk
 
 
Pytanie zadane dnia 2013-10-03, przez Mieszkaniec ul.szkolnej
Witam Pana Wójta i mam pytanie kiedy będzie dokończone wykorytowanie ul szkolnej w lewkowie.A także mam pytanie do pana kto ustala stawki godzinowe za wynajm sali w szkole w lewkowie
 
Witam, dalszego zakładania betonowego ścieku (korytek) nie przewiduje się. Stawki wynajmu sali w szkole ustala dyrektor szkoły.
Pozdrawiam
Piotr Kuroszczyk
 
 
Pytanie zadane dnia 2013-10-02, przez mikusia
Witam !
Chcę zapytać się dlaczego obniżył pan stypendium ?
 
Witam, wysokość przyznanych przez Gminę Ostrów Wielkopolski stypendiów za wysokie wyniki w nauce jest uzależniona od liczby uczniów którzy kwalifikują się do jego otrzymania a także możliwości finansowej gminy wynikających z wielkości zasobów finansowych zabezpieczonych na ten cel w budżecie gminy. W roku szkolnym 2011-2012 i 2012-2013 stypendia wyniosły dla uczniów szkół podstawowych 400 zł a dla uczniów gimnazjów 500 zł- na jeden semestr i jest to zgodne z regulaminem przyznawania stypendiów który ustala ich maksymalny wymiar i przewiduje możliwość ich regulowania do możliwości finansowych. W poprzednich latach tj. 2008/2009, 2009/2010, 2010/2011 wynosiła dla uczniów szkół podstawowych 500 zł a dla uczniów gimnazjów 600 zł.
Zaznaczam, że regulamin zezwala również na podwyższenie średniej warunkującej przyznanie stypendiów przez co można ograniczyć liczbę kwalifikujących. Zaznaczyć należy, że obowiązujący regulamin gwarantuje każdemu który osiągnie warunki jego przyznania co jest nieczęstym rozwiązaniem.
Pozdrawiam
Piotr Kuroszczyk
 
 
Pytanie zadane dnia 2013-10-02, przez Urszula Maury
Dzień dobry.
Proszę o informację w sprawie ul. Piaskowej w Czekanowie. Ulica ta faktycznie jest piaskowa i utkana dużymi garbami i dziurami. Jeździ się po niej fatalnie. Doraźne wyrównywanie jej nic nie daje bo po 2 tygodniach wraca do stanu pierwotnego. Obiecywano kiedyś, że nawierzchnia asfaltowa będzie wykonywana po wykonaniu sieci kanalizacyjnej.Proszę o informację w tej sprawie.
 
Dzień dobry
Rzeczywiście drogi tłuczniowe są nietrwałe, ponieważ po pewnym czasie tworzą się dziury dlatego kilka razy w roku muszą być równane i wałowane. Niestety wykonanie nawierzchni asfaltowej na ww. drodze nie jest przewidziane w najbliższym czasie.
Pozdrawiam
Piotr Kuroszczyk
 
 
Pytanie zadane dnia 2013-09-30, przez MIESZKANIEC GMINY
WITAM PANIE WÓJCE OD LIPCA OBOWIĄZUJE USTAWA ŚMIECIOWA DLACZEGO NIE MA GOTOWYCH DRUKÓW DO ZAPŁATY TAK JAK BYŁO KIEDYŚ NP;W MZO DOSTAŁEM GOTOWE DRUKI NA CAŁY ROK I MOGŁEM SOBIE OPŁACIC ZA DARMO W HOLDIKOMIE NA PARTYZANCKIEJ DZIS BYŁEM W GMINIE I ZAPARKOWANIE AUTA GRANICZY Z CUDEM KAZDY MA SWÓJ NUMER KONTA CZY ISTNIEJE CHOCIAŻ MOZLIWOŚĆ POBRANIA GOTOWYCH SWOICH DRUKÓW PO UPRZEDNIM ZALOGOWANIU SIE NA SWOJE KONTO TAK DZIAŁA CYFROWY POLSAT SAM DECYDUJE NA ILE MIESIECY CHCE OPŁACIĆ I DRUKUJEJUZ GOTOWY BLANKIET DO ZAPŁATY
 
Witam, w odpowiedzi na Pana pytanie wyjaśniam, że każdy właściciel nieruchomości, który złożył deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi otrzymał pisemną informację z indywidualnym numerem konta do wpłat, wysokością zadeklarowanej kwoty oraz terminarzem wpłat. Pisma takie otrzymywali Państwo za pośrednictwem ankieterów lub pocztą. Od początku działania nowego systemu gospodarki odpadowej nastąpiło wiele zmian w złożonych przez Państwo deklaracjach tj. zmiany polegające na wyborze segregacji lub rezygnacja z segregacji, czy zmiana stawki opłaty w zależności od liczby osób tworzących gospodarstwo domowe, w związku z podjętą uchwała Rady Gminy Ostrów Wielkopolski z dnia 28 czerwca br.
Jednocześnie informuję, że planujemy od początku nowego roku wprowadzić druki do wpłaty opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Z poważaniem
Piotr Kuroszczyk
 
 

początek << [ strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 10 ] >> koniec
 
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Goście
Podaj login i hasło.
Login:
Hasło:
Subskrypcja
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
- dopisz - wypisz
Aktualności Roll-Up
Jesteś308129osobą,
która odwiedza nasz portal
Gmina Ostrów Wielkopolski,
Al. Powstańców Wielkopolskich 12, 63-400 Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie
tel.: 62 735 11 90
NIP: 622-23-64-645, Regon: 250855498
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x