Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Góra
Menu górne
Treść główna
Menu prawe
Dół strony
Znajdujesz się w: Strona główna / Informator / Aktualności

Aktualności

 
2017-06-08

"Zapobiegajmy Pożarom"

W dniu 07 czerwca w siedzibie Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego "Zapobiegajmy Pożarom".

 - dsc_0258.jpg

- dsc_0141__1_.jpg

Prace oceniała Komisja w składzie Barbara Zabłocka, Dariusz Pryczak, Marzanna Bartkowiak, Marika Toś, Sylwester Kląskała. Po obejrzeniu 296 prac plastycznych jury postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W KATEGORII PRZEDSZKOLA wpłynęły  52  prace, nagrody i wyróżnienia  otrzymali:

Nikodem Spitalniak – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słaborowicach

Gracjan Chowański – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wysocku Wielkim

Agatka Kramarek - Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wysocku Wielkim

Milena Jarosik - Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wysocku Wielkim

Przemysław Stempin - Publiczne Przedszkole    w Gorzycach Wielkich

 

Wyróżnienia:

Wiktoria Haft - Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słaborowicach

Kinga Rudnik -  Publiczne Przedszkole w Lewkowie

Marcel Ciecharowski- Publiczne Przedszkole w Lewkowie

Igor Łyżwa -  Publiczne Przedszkole w Lewkowie

Nadia Gąsiorek - Publiczne Przedszkole w Lewkowie

Maja Pawłowska - Publiczne Przedszkole w Biniewie

Nikola Kokot - Publiczne Przedszkole w Daniszynie

Wojciech Nowak – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wysocku Wielkim

Tomasz Kisielewski - Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wysocku Wielkim

Oskar Cegła – Publiczne Przedszkole w Daniszynie

Nikodem Szyszka – Publiczne Przedszkole w Biniewie

 

W KATEGORII KLAS  I – III wpłynęło 147  prac, nagrody i wyróżnienia otrzymali:

Katarzyna Nowicka – Zespół Szkolno – Przedszkolny  w Łąkocinach

Marcel Duczmal – Zespół Szkół  w Łąkocinach

Anna Minta - Zespół Szkolno - Przedszkolny  w Łąkocinach

Małgorzata Urbaniak -Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słaborowicach

Martyna Bonio - Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słaborowicach

 

Wyróżnienia:

Maksymilian Barczyński – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słaborowicach

Wiktoria Chrustowska - Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słaborowicach

Agnieszka Hasińska – Szkoła Podstawowa w Daniszynie

Weronika Woźniak  - Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słaborowicach

Bartosz Krawczyk - Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słaborowicach

Maria Hyży – Zespół Szkół w Gorzycach Wielkich

Małgorzata Urbaniak - Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słaborowicach

Oliwia Wodniczak – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Gorzycach Wielkich

Daria Borowska - Zespół Szkolno – Przedszkolny w Słaborowicach

Piotr Perz – Szkoła Podstawowa w Daniszynie

 

W KATEGORII KLAS  IV – VI wpłynęło 99 prac, nagrody i wyróżnienia otrzymali:

Zuzanna Wiertelak - Zespół Szkolno - Przedszkolny  w Łąkocinach

Kinga Kościelna – Niepubliczna Szkołą Podstawowa w Słaborowicach

Mikołaj Bąk - Zespół Szkół w Lewkowie

Jagoda Lisik – Szkoła Podstawowa w Daniszynie

Angelika  Janicka – Zespół Szkół w Lamkach

 

Wyróżnienia:

Natalia Ptak -  Zespół Szkół w Lamkach

Magdalena Ulichnowska – Zespól Szkół w Lewkowie

Agnieszka Kaczmarek – Zespół Szkół w Szczurach

Marcin Nawrocki – Zespół Szkół w Szczurach

Marta Witkowska – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Słaborowicach

Sandra Zaworska – Zespół Szkół w Sobótce

Julia Niezgódka – Zespół Szkolno – Przedszkolny we Franklinowie

 

W KATEGORII KLAS GIMNAZJALNYCH wpłynęło 8 prac, nagrody i wyróżnienia otrzymali:

Weronika Olejnik - Zespół Szkół w Lewkowie

Joanna Kurtyka - Zespół Szkół w Lewkowie

Bartosz Wasielewski - Zespół Szkół w Lewkowie

Paulina Olejnik – Zespół Szkół w Lewkowie

Kinga Guzikowska – Zespół Szkół w Lewkowie

 

Podczas spotkania wręczono także nagrody laureatom Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego eliminacje wojewódzkie pod hasłem "Zapobiegajmy Pożarom". Z terenu Gminy Ostrów Wielkopolski nagrody w poszczególnych grupach wiekowych otrzymali:

Kategoria przedszkola

2 miejsce  Gracjan Chowański  Zespół Szkolno - Przedszkolny Wysocko Wielkie

3 miejsce Agata Kramarek  Wysocko Wielkie

 

Kategoria klasy I- III

3 miejsce Marcel Duczmal Zespół Szkolno- Przedszkolny w Łąkocinach

 

Kategoria klasy IV-VI

2 miejsce Jagoda Lisik - Szkoła Podstawowa Daniszyn

Marlena Kruszyk

"Zapobiegajmy Pożarom" - galeria

 
˝Zapobiegajmy Pożarom˝
 
˝Zapobiegajmy Pożarom˝
 
˝Zapobiegajmy Pożarom˝
 
˝Zapobiegajmy Pożarom˝
 
˝Zapobiegajmy Pożarom˝
 
˝Zapobiegajmy Pożarom˝
 
˝Zapobiegajmy Pożarom˝
 
˝Zapobiegajmy Pożarom˝
 
˝Zapobiegajmy Pożarom˝
 
˝Zapobiegajmy Pożarom˝
 
˝Zapobiegajmy Pożarom˝
 
˝Zapobiegajmy Pożarom˝
 
˝Zapobiegajmy Pożarom˝
 
˝Zapobiegajmy Pożarom˝
 
˝Zapobiegajmy Pożarom˝
 
˝Zapobiegajmy Pożarom˝
 
˝Zapobiegajmy Pożarom˝
 
˝Zapobiegajmy Pożarom˝
 
˝Zapobiegajmy Pożarom˝
 
˝Zapobiegajmy Pożarom˝
 
 
Wiadomości z Polski     |     Wiadomości ze Świata     |     Rozkład PKP     |     Rozkład PKS     |     Rozkład LOT     |     Kursy walut     |     Giełda     |     Lotto     |     Pogoda     |     
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez:CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.